Tallinna IT Kooli IT talitus firma profiil
     - Meie teenime teid

Meil on väga hea meel, et tutvute meie firmaga. Rõõmuga tutvustame Teile meie firmat Tallinna IT Kooli IT talitus ning seda, mis meil pakkuda on.

Me rakendame oma kogemusi ja asjatundlikkust uutes projektides ning oleme valmis vastama kõikidele teie küsimustele meie toodete ja teenuste kohta. Hooldame teie olemasolevat tehnikat ja konsulteerime uue hankimisel. Tallinna IT Kooli IT talitus on professionaalsel partnerlusel põhinev kvaliteetse IT teenus pakkumine tööga tegelev ettevõte.

Meile on omane klientide küsimuste ja keeruliste probleemide kiire lahendamine. Näeme ennast kliendi infosüsteemide arendamise juures peatöövõtjana ja nõuandjana. Meie sihtgrupiks on keskmised ning väiksemad riigi- ja eraettevõtted.

Meie jaoks on väga tähtis töötajate kõrge pühendumus, mis tagab parimad töötulemused. Tallinna IT Kooli IT talitus meeskond soovib omalt poolt aidata kaasa kogu riigi internetiarengule ja üldisele interneti aktiivsuse tõusule. Tallinna IT Kooli IT talitus firmas töötavad ainult oma ala spetsialistid, kes on aastatepikkuse kogemusega võimelised lahendama isegi võimatuna näivaid ülesandeid.

Meie firma ei ole orienteeritud kiire ning läbimõtlematu müügitehingu teostamisele, kuna sellised tehingud ei ole kasulikud kummalegi osapoolele! Kliendi tegelike vajaduste väljaselgitamine ning nende detailne analüüs on võtmeküsimuseks tõeliselt eduka müügitehingu teostamisel - sellest kuldsest reeglist lähtub ka Tallinna IT Kooli IT talitus meeskond. Tagame kvaliteetse teenuse. Tallinna IT Kooli IT talitus on juhtiv infotehnoloogia harisdusasutuses valdkonna esindaja Eestis, Lätis ja Leedus.

Meie missiooniks on pakkuda ja teostada lahendusi, mis aitavad klientidel senisest edukamalt tegutseda, suurendades seeläbi klientide tegevuse efektiivsust. Tallinna IT Kooli IT talitus eesmärgiks on kindlustada, et ettevõtte tooted ja teenindus vastaksid kliendi ootustele ning et kokkulepetest peetakse kinni.

Kui mõni küsimus vastuseta jääb, võtke ühendust. Vastame meeleldi. Just ask.