Tallinna IT Kooli IT talitus firma profiil
     - ühenduses peitub jõud

Tallinna IT Kooli IT talitus on asutatud aastal 1997 Eesti erakapitali poolt peamise eesmärgiga pakkuda ettevõtetele ja asutustele Eestis lahendus kvaliteetse IT teenus pakkumine vallas.

Hooldame teie olemasolevat tehnikat ja konsulteerime uue hankimisel. Lühikese ülevaatena esitame meie firma peamised oskused, mida professionaaselt kvaliteetse IT teenus pakkumine tööga tegeledes peab silmas pidama: Inimlikud väärtused Suhtlemisoskus Ausus Kiire reageerimisoskus ja otsusekindlus Enesekindlus Arenemisvõime Iseseisvus Varas

Tallinna IT Kooli IT talitus poolt pakutavate konsultatsiooniteenuste peamiseks eesmärgiks on aidata kaasa infotehnoloogia abil kliendi ärieesmärkide saavutamisele. Tallinna IT Kooli IT talitus väärtustab sõbralikku ja professionaalset klienditeenindust, sihikindlust ja vastutusjulgust otsuste tegemisel ning avatust nii firma sees kui partnerite ja klientidega suhtlemisel. Tallinna IT Kooli IT talitus on oma tegevuses keskendunud peamiselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Suurematele ettevõtetele pakume spetsiifilisi lahendusi.

Firmale on väga oluline oma töötajate töö kvaliteet ja seetõttu püüame valida töötajaid, kellel on juba kogemus. Meie proffesionaalse järelvalve all läbivad edukalt praktika igal aastal kümmekond õpilast erinevatest õppeasutustest. Meeskonnatöö – meie spetsialistid täiendavad üksteist teadmiste ja oskuste osas, kindlustades klientidele kvaliteetse töö.

Meie eesmärk on olla hea IT partner. Oleme valmis teostama Teile vajalike IT projektide juhtimise, et Teie saaksite keskenduda oma põhitegevusele. Projektijuhtimise metoodikas püüame kasutada oma ala praktikute ja visionääride parimat saadaolevat praktikat. Te tasute garanteeritud tulemustega teostatud töö eest.

Missioonist tulenevalt on Tallinna IT Kooli IT talitus eelkõige individuaaltellimuste firma. Selline profiil nõuab paindlikust ja metoodilist lähenemist ning teostamist suhtelises kiiruses ja hinnas. Oleme püüdnud neid tingimusi oma klientidele täita ning teeme seda ka edaspidi. Mõistagi pole individuaaltellimus tervikuna sama kiire ja odav kui masstootmine, kuid kogemus näitab, et eritingimustega individuaaltellimuse mahutamine valmisandmete tootmisele spetsialiseerunud firma tööskeemidesse läheb siiski kallimaks ja aeganõudvamaks. Firma eesmärk on pakkuda oma koostööpartneritele komplektset teenust.

Pakkumise valiku aluseks ei peaks olema mitte hind vaid tõestus, et nii on võimalik saada adekvaatne vastuse teile olulisele probleemile.