Tallinna IT Kooli IT talitus firma profiil
     - Teilt soov, meilt visioon. Lahendus valmib üheskoos.

Tallinna IT Kooli IT talitus on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes pakub oma abi infotehnoloogia harisdusasutuses valdkondade arendamisel.

Tallinna IT Kooli IT talitus on professionaalsel partnerlusel põhinev kvaliteetse IT teenus pakkumine tööga tegelev ettevõte. Tallinna IT Kooli IT talitus pakub erinevaid IT alaseid teenuseid alates arvuti tolmust puhastamisest kuni serverite häälestamiseni. Me ei ole IT firma kes müüb karbitarkvara.

Iga kliendisuhte eest vastutab konkreetne projektijuht, kes koordineerib kogu tööd alates ülesande püstitusest kuni konkreetsete lahenduste tähtajalise valmimiseni. Tallinna IT Kooli IT talitus on koostöös klientidega pühendunud kasumlikkuse loomisele. Oleme tõestanud oma kompetentsust mitmete Eesti suuremate ettevõtete andmebaaside, veebilahenduste ja integreeritud infosüsteemide arendamisel.

Tallinna IT Kooli IT talitus meeskond soovib omalt poolt aidata kaasa kogu riigi internetiarengule ja üldisele interneti aktiivsuse tõusule. Meie jaoks on väga tähtis töötajate kõrge pühendumus, mis tagab parimad töötulemused. Meeskonnatöö – meie spetsialistid täiendavad üksteist teadmiste ja oskuste osas, kindlustades klientidele kvaliteetse töö.

Tänapäeval on iga äriettevõtte ning riigi- ja omavalitsusasutuse eesmärgiks keskendumine oma põhitegevusele. See on aja märk - pole mõtet tegelda põhitegevust toetavate tegevuste arendamise, hoolduse ja haldamise organiseerimisega igas firmas omaette, vaid sellised toetavad tegevused tuleks tellida vastava ala ekspertidelt. Pakume erinevaid IT alaseid teenuseid alates ühekordsest hooldusväljakutsest kuni süstemaatiliste arendusprojektideni ning püsihoolduslepinguteni. Pakutavad lahendused on sobilikud väike- ja suurtootjatele nii hinna kui ka skaleeruvuse poolest.

Tallinna IT Kooli IT talitus missiooniks on luua äriväärtust organisatsioonidele, kasutades selleks IT võimalusi. Tallinna IT Kooli IT talitus eesmärgiks on kindlustada, et ettevõtte tooted ja teenindus vastaksid kliendi ootustele ning et kokkulepetest peetakse kinni.

Kui probleemid on teile kui tellijale veel endalegi segasevõitu, kohtuge kindlasti meiega enne lõpliku valiku tegemist.