Tallinna IT Kooli IT talitus firma profiil
     - Sinu IT infrastruktuuri partner

Tallinna IT Kooli IT talitus on loodud 1997. aastal ning pakub ettevõtetele laia valikut teenuseid alates infotehnoloogia harisdusasutuses ning lõpetades asjadega nagu kvaliteetse IT teenus pakkumine.

Tallinna IT Kooli IT talitus on kogenud ja kiirelt arenev firma, mis on tegev uue meedia ja Interneti valdkonnas. Meie kompetentsid integreeritud infosüsteemide loomisel tuginevad rahvusvahelistel standarditel ning rakenduvad kohalike teadmistega. Loome unikaalseid tarkvaralahendusi, mis aitavad Eesti ettevõtetel ja organisatsioonidel automatiseerida oma kõige kriitilisemaid äriprotsesse.

Me üritame mitte lõhkuda suhteid oma klientidega ja seega näeme klientuuri pidevat kasvu. Me oleme operatiivsed oma tegevuses, korrektsed ja täpsed ning meie personaalne suhtumine klienti saab tähendada ainult ühte: kõrget teenuse kvaliteeti. Tallinna IT Kooli IT talitus on oma tegevuses keskendunud peamiselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Suurematele ettevõtetele pakume spetsiifilisi lahendusi.

Meil on madal tööjõu voolavus ja töötajate keskmine tööstaaz on viis aastat. Oleme kindel IT partner, kes suudab erinevate probleemide lahendamisel kaasata vastava eriala eksperte. Meie tiimi liikmed on kogemustega ja enamasti üle kümne aastase IT kogemusega.

Oleme valmis looma laias valikus erinevaid internetilahendusi: alates kodulehekülgedest kuni suurte, firma sisevõrgu e. intranetiga integreeritud e-poodide ja portaalide lahendusteni. Professionaalsus – meie kliendid saavad tervikliku ja innovaatiliste lahenduse. Ilma vajalike teadmisteta võib otsustusprotsess muutuda lihtsalt kohvipaksult ennustamiseks.

Tallinna IT Kooli IT talitus missioon on olla oma klientidele usaldusväärne ja asjatundlik infotehnoloogia parimate võimaluste pakkuja. Meie eesmärk: olla kliendile tugev partner ja konsultant, luua vajadustele vastavad ja kaasaegsed, originaalsed lahendused.

Püsikliendile on meil erinevad soodustused (näiteks soodustused uue riist-ja tarkvara soetamisel).