Magic Ltd. firma profiil
     - Tulevik on Teie MÕTTE lend

Meil on väga hea meel, et tutvute meie firmaga. Rõõmuga tutvustame Teile meie firmat Magic Ltd. ning seda, mis meil pakkuda on.

Aitame ettevõtetel nende visioonist ja strateegiast tuletada visuaallahenduste põhiraamistiku. Hooldame teie olemasolevat tehnikat ja konsulteerime uue hankimisel. Meie ülesanne on teha teie arvutisüsteemid võimalikult töökindlaks ja silmapaistmatuks - et teie saaksite keskenduda oma põhitegevusele.

Jätkuv klienditugi on lahutamatu osa meie teenusest. Kommunikatsioon on tähtis, ja mitte ainult arvutite vahel. Sama tähtis on kommunikatsioon inimeste vahel. Magic Ltd. on oma tegevuses keskendunud peamiselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Suurematele ettevõtetele pakume spetsiifilisi lahendusi.

Meil on madal tööjõu voolavus ja töötajate keskmine tööstaaz on viis aastat. Meie konsultantide abil on võimalik hinnata protsesside kulgu, planeerida protsessidesse ja tööjaotustesse muudatusi. Meie jaoks on väga tähtis töötajate kõrge pühendumus, mis tagab parimad töötulemused.

Meie roll on tagada oma klientidele, et nende poolt tellitavad rakendused teeksid seda, mis nõutud ning et arenduses oleks arvestatud kõikide aspektidega. Meie töö tulemusena sünnivad infosüsteemid, mis on töökindlamad, paremini kasutatavad ning käivad kaasas klientide äri arenguga. Töötame väikestes ja paindlikes tiimides. Magic Ltd. on usaldusväärne.

Magic Ltd. missiooniks on aidata kaasa kliendi äritegevuse tõhustamisele ja ressursside säästmisele, rakendades oskuslikult IT alaseid teadmisi ja kogemusi. Magic Ltd. visioon on saada oma põhilistes tegevusalades rahvusvaheliselt tunnustatud ettevõtteks.

Kui probleemid on teile kui tellijale veel endalegi segasevõitu, kohtuge kindlasti meiega enne lõpliku valiku tegemist.