Magic Ltd. firma profiil
     - Tulevik on Teie MÕTTE lend

Magic Ltd. on 2005 a. asutatud meelelahutus ettevõte. Firma peamiseks tegevusalaks on magic.ee internetipood, mängukaartide ostmine ja müümine internetis.

Meie põhisuund on magic.ee internetipood, mängukaartide ostmine ja müümine internetis. Firma tööprintsiibiks on arendamis- ja juurutamisprotsesside professionaalsus, kliendi vajadustega arvestamine ning soov teha oma klientidega pikaajalist koostööd. Erinevalt ühele või paarile valdkonnale, reeglina standardiseeritud metodoloogiate kasutamisele ning valmisandmete tootmisele spetsialiseerunud firmadest, kuulub Magic Ltd. laia metoodilist arsenali kasutavate ja kliendi probleemist lähtuvate firmade hulka.

Me töötame selle nimel, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga projekte. Erinevalt suurfirmadest arvestab väikefirma paremini kliendi vajadustega, olles paindlik ja innovatiivne. Meie sihtgrupiks on keskmised ning väiksemad riigi- ja eraettevõtted.

Magic Ltd. meeskonda kuuluvad kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kellest enamus omab aastatepikkust pikaajalist kogemust ja oskusteavet meie tegevusvaldkonnas. Meie oskustöölised annavad teenusele garantii ja pakuvad tehnilist tuge muudud tark- ja riistvarale. Meie tiimi liikmed on kogemustega ja enamasti üle kümne aastase IT kogemusega.

Kui analüüsida Eesti turu suurust ning siin IT valdkonnas tegutsevate firmade hulka, siis tekkib tahes-tahtmata küsimus: IT firmasi on piisavalt palju - milleks siia veel ühte vaja ? Vastuses sellele küsimusele leiate ka mõttetera, mille poolest erineb eelkõige Magic Ltd. oma konkurentidest. Magic Ltd. tegevus ei vasta traditsioonilise jaemüügi põhimõtetele - müüa kiiresti ning suurtes kogustes erinevate tarnijate poolt reklaamitud ning ettesöödetud kaupu, mille tegelik väärtus lõpptarbijale on tihtipeale kahtlase iseloomuga. Magic Ltd. vahendab oma klientidele eelkõige usaldust ning rahulolu, mitte aga odavaima hinnaga kaupa, mis kliendile tulevikus hulgaliselt peavalu võib valmistada. Tagame oma klientidele kõrge kvaliteediga teenuse ning loome tugeva, usaldusväärse ning toimiva partnerlussideme. Oleme töötanud koos eri maade meeskondadega ja seda kaudu õppinud ja täiendanud oma töökultuuri.

Meie missioon on garanteerida, et IT lahendused töötaksid. Meie eesmärk on pakkuda maksimaalset teavet ja abi efektiivseimate tarkvaralahenduste valikul, õigetes litsentsipoliitikates orienteerumisel ning tarkvara haldamisel.

See kuu on teenustele soodustus 15%!