Magic Ltd. firma profiil
     - IT lahendused meistritelt!

Keskseks küsimuseks on – Milles seisneb tellija meelelahutus alane probleem?

Oleme orienteeritud eelkõige keskmiste ja suuremahuliste tarkvara- projektide elluviimisele. Erinevate lahenduste puhul peame oluliseks eelkõige nende lihtsust ja kasutajasõbralikkust. Teeme tööd nii peatöövõtjana kui ka alltöövõtu korras.

Meie ülesandeks on kliendi nõustamine optimaalse, klienti rahuldava, sobivaima IT lahenduse leidmiseks. Jätkuv klienditugi on lahutamatu osa meie teenusest. Magic Ltd. on oma tegevuses keskendunud peamiselt väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele. Suurematele ettevõtetele pakume spetsiifilisi lahendusi.

Magic Ltd. firmas töötavad ainult oma ala spetsialistid, kes on aastatepikkuse kogemusega võimelised lahendama isegi võimatuna näivaid ülesandeid. Oleme kindel IT partner, kes koolitab oma eksperdid ja spetsialistid ise. Firma sisemine struktuur ja tööpõhimõtted on kasutusele võetud vastavalt rahvusvahelisele organisatsiooni-käitumise teooriale ning kõik suhted baseeruvad vastastikusel usaldusel.

IT vallas on muutused kiired ja tihti tuleb midagi kiirelt ümber korraldada. Kliendi jaoks võib kiirete soovide täitmine olla läbi ahela kliendihaldur-hooldusjuht-tehnik väga pikk ja lohisev. Ka siin tuleb appi leping: läbirääkimiste faasis tuleb soovid korralikult paberile panna. Kliendi ja teenuse osutaja vahel sõlmitakse koostööleping, milles olulisimaks on kliendi rahulolu. Oleme põnevil uute väljakutsete suhtes, täiendame end päevast päeva. Magic Ltd. on edukas.

Meie missioon on pidevalt suurendada ettevõtte väärtust. Tulevikuvisioon: kohalikul turul võita oluline turuosa ettevõtte jaoks olulistes turusegmentides.

Me aitame teha oma kliendid tugevaks, luues neile IT-lahenduste abil konkurentsieeliseid.