Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - infotehnoloogiline tugi

Quickly and With Style OÜ ei ole traditsiooniline IT firma.

Loome unikaalseid tarkvaralahendusi, mis aitavad Eesti ettevõtetel ja organisatsioonidel automatiseerida oma kõige kriitilisemaid äriprotsesse. Meie firma tegevused ei piirdu ainult Eestiga - me saame tellimusi ja teeme koostööd välisfirmadega ja nende osakondadega. Me loome tarkvara, mis annab meie klientidele konkurentsieelise.

Me oleme operatiivsed oma tegevuses, korrektsed ja täpsed ning meie personaalne suhtumine klienti saab tähendada ainult ühte: kõrget teenuse kvaliteeti. Me töötame selle nimel, et pakkuda oma klientidele parima kvaliteediga projekte. Oleme tõestanud oma kompetentsust mitmete Eesti suuremate ettevõtete andmebaaside, veebilahenduste ja integreeritud infosüsteemide arendamisel.

Meie meeskond on Interneti ja kõige sellega seonduvaga kokku puutunud alates 2000. aastast. Meie tiimi liikmed on kogemustega ja enamasti üle kümne aastase IT kogemusega. Personali hulka kuulub ka vilunud programmeerijaid.

Meie firma ei ole orienteeritud kiire ning läbimõtlematu müügitehingu teostamisele, kuna sellised tehingud ei ole kasulikud kummalegi osapoolele! Kliendi tegelike vajaduste väljaselgitamine ning nende detailne analüüs on võtmeküsimuseks tõeliselt eduka müügitehingu teostamisel - sellest kuldsest reeglist lähtub ka Quickly and With Style OÜ meeskond. Lähtume kliendi spetsiifikast. Oleme põnevil uute väljakutsete suhtes, täiendame end päevast päeva.

Meie missioon on pidevalt suurendada ettevõtte väärtust. Firma eesmärk on pakkuda oma koostööpartneritele komplektset teenust.

Edu tagamiseks on kaks suurt saladust: 1) Ära räägi kõike kõigile.