Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - infotehnoloogiline tugi

Quickly and With Style OÜ on loodud 2000. aastal ning pakub ettevõtetele laia valikut teenuseid alates infotehnoloogia ning lõpetades asjadega nagu kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus.

Meie põhisuund on kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus. Erinevalt ühele või paarile valdkonnale, reeglina standardiseeritud metodoloogiate kasutamisele ning valmisandmete tootmisele spetsialiseerunud firmadest, kuulub Quickly and With Style OÜ laia metoodilist arsenali kasutavate ja kliendi probleemist lähtuvate firmade hulka. Hooldame teie olemasolevat tehnikat ja konsulteerime uue hankimisel.

Meie firmas väärtustatakse kõige kõrgemalt kliente ja personali. Quickly and With Style OÜ muudab informatsiooni ärieduks! Meie sihtgrupiks on keskmised ning väiksemad riigi- ja eraettevõtted.

Firma sisemine struktuur ja tööpõhimõtted on kasutusele võetud vastavalt rahvusvahelisele organisatsiooni-käitumise teooriale ning kõik suhted baseeruvad vastastikusel usaldusel. Parema tulemuse saamiseks kaasame eriti spetsiifiliste lahenduste loomisel ja arendamisel koostööpartnereid üle kogu Eesti ja välismaalt. Meil on madal tööjõu voolavus ja töötajate keskmine tööstaaz on viis aastat.

Kui analüüsida Eesti turu suurust ning siin IT valdkonnas tegutsevate firmade hulka, siis tekkib tahes-tahtmata küsimus: IT firmasi on piisavalt palju - milleks siia veel ühte vaja ? Vastuses sellele küsimusele leiate ka mõttetera, mille poolest erineb eelkõige Quickly and With Style OÜ oma konkurentidest. Quickly and With Style OÜ tegevus ei vasta traditsioonilise jaemüügi põhimõtetele - müüa kiiresti ning suurtes kogustes erinevate tarnijate poolt reklaamitud ning ettesöödetud kaupu, mille tegelik väärtus lõpptarbijale on tihtipeale kahtlase iseloomuga. Quickly and With Style OÜ vahendab oma klientidele eelkõige usaldust ning rahulolu, mitte aga odavaima hinnaga kaupa, mis kliendile tulevikus hulgaliselt peavalu võib valmistada. Praegu on firmas Quickly and With Style OÜ palgal suur hulk tippkvalifikatsiooniga spetsialisti. Oma eesmärgi saavutamiseks ja klientidele järjest parema teenuse pakkumiseks arendame pidevalt oma tehnoloogiat ja täiustame teenuste kvaliteeti.

Meie eesmärgiks on aidata oma klientidel teha õigeid ja olulisi otsuseid, parandades ja täiustades seeläbi nende tegevust ning kaasata ja hoida selles protsessis professionaalseid inimesi. Meie eesmärgiks on kliendi pikemaajaline rahulolu, mille oluliseks kriteeriumiks on ka tähtaegadest kinnipidamine.

Uue informatsiooniajastu kiireloomuline keskkond võib olla hirmutav, kuid sobiva koostööpartneriga tunned sa ennast kindlalt.