Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - Loob väärtusi

Quickly and With Style OÜ on 2000 a. asutatud infotehnoloogia ettevõte. Firma peamiseks tegevusalaks on kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus.

Oleme kindel IT partner, kelle teenuseid saab stabiilselt ja turvaliselt kasutada ja kes on kindlalt olemas ning kelle personal areneb koos IT-arenguga Teeme tööd nii peatöövõtjana kui ka alltöövõtu korras. Meie ülesanne on teha teie arvutisüsteemid võimalikult töökindlaks ja silmapaistmatuks - et teie saaksite keskenduda oma põhitegevusele.

Kommunikatsioon on tähtis, ja mitte ainult arvutite vahel. Sama tähtis on kommunikatsioon inimeste vahel. Kliendi vajadusi põhjalikult uurides aitame organisatsioonil tungida internetti ning rakendada kogu kiiresti areneva internetikeskkonna organisatsioonile kasulikult tööle. Meie kliendid on Eesti ja Põhjamaade ettevõtted, kes soovivad muuta oma firma igapäevase töö efektiivsemaks tarkvaralahendusi kasutades.

Te tutvute firmaga kelle meeskonnaliikmed omavad aastatepikkusi kogemusi. Parema tulemuse saamiseks kaasame eriti spetsiifiliste lahenduste loomisel ja arendamisel koostööpartnereid üle kogu Eesti ja välismaalt. Meie konsultantide abil on võimalik hinnata protsesside kulgu, planeerida protsessidesse ja tööjaotustesse muudatusi.

Tänapäeval on iga äriettevõtte ning riigi- ja omavalitsusasutuse eesmärgiks keskendumine oma põhitegevusele. See on aja märk - pole mõtet tegelda põhitegevust toetavate tegevuste arendamise, hoolduse ja haldamise organiseerimisega igas firmas omaette, vaid sellised toetavad tegevused tuleks tellida vastava ala ekspertidelt. Pakume Teile erinevaid teenuseid. Quickly and With Style OÜ lööb aktiivselt kaasa ka Eesti ühiskondlikus elus: oleme mitmete infotehnoloogia liitude liige.

Me missiooniks on olla kõige usaldusväärsemaks ja innovatiivsemaks koostööpartneriks. Tulevikuvisioon: laiendada tootmist Eestis ning saada Eesti parimaks tööandjaks.

Täname meie firma profiili lugemise eest!