Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - Meie loome

Quickly and With Style OÜ on alates 2000. aastast Eesti turul tegutsev infotehnoloogia firma.

Oleme orienteeritud eelkõige keskmiste ja suuremahuliste tarkvara- projektide elluviimisele. Quickly and With Style OÜ poolt pakutav IT alane ärikonsultatsioon aitab organisatsioonil saada paremat ülevaadet infosüsteemide olukorrast. Meie tarkvara hõlmab valdkondi nagu projekteerimine, materjalide ja ressursside planeerimine, laomajandus, ressursside optimeerimine, finantsanalüüs jms.

Meie jaoks on oluline rääkida kliendiga sama keelt, mõista probleemi olemust ja pakkuda välja parim lahendus. Quickly and With Style OÜ on koostöös klientidega pühendunud kasumlikkuse loomisele. Meie sihtgrupiks on keskmised ning väiksemad riigi- ja eraettevõtted.

Quickly and With Style OÜ meeskonda kuuluvad kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kellest enamus omab aastatepikkust pikaajalist kogemust ja oskusteavet meie tegevusvaldkonnas. Hindame kõrgelt ausust ja privaatsust. Meil on madal tööjõu voolavus ja töötajate keskmine tööstaaz on viis aastat.

Meie eesmärk on olla hea IT partner. Oleme valmis teostama Teile vajalike IT projektide juhtimise, et Teie saaksite keskenduda oma põhitegevusele. Projektijuhtimise metoodikas püüame kasutada oma ala praktikute ja visionääride parimat saadaolevat praktikat. Koos kliendiga leiame mõistlikud lahendused.

Meie missioon on pidevalt suurendada ettevõtte väärtust. Quickly and With Style OÜ eesmärk on pakkuda "võtmed kätte" lahendust.

Infotehnoloogia võib tekitada stressi. Seda juhul, kui arvutisüsteem ei tööta. Pöördu Quickly and With Style OÜ poole.