Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - Leia, mida otsid

Quickly and With Style OÜ on asutatud aastal 2000 Eesti erakapitali poolt peamise eesmärgiga pakkuda ettevõtetele ja asutustele Eestis lahendus kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus vallas.

Quickly and With Style OÜ on kogenud ja kiirelt arenev firma, mis on tegev uue meedia ja Interneti valdkonnas. Teeme tööd nii peatöövõtjana kui ka alltöövõtu korras. Quickly and With Style OÜ sai suhteliselt lühikese aja jooksul asutuseks, mis spetsialiseerub erinevat tüüpi kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus tööle sertifitseerimisele.

Kommunikatsioon on tähtis, ja mitte ainult arvutite vahel. Sama tähtis on kommunikatsioon inimeste vahel. Meie firmas väärtustatakse kõige kõrgemalt kliente ja personali. Oleme tõestanud oma kompetentsust mitmete Eesti suuremate ettevõtete andmebaaside, veebilahenduste ja integreeritud infosüsteemide arendamisel.

Meil on madal tööjõu voolavus ja töötajate keskmine tööstaaz on viis aastat. Meie tiim on suunatud modernsete, Interneti ja intranetikesksete tarkvaralahenduste loomisele ja juurutamisele. Hindame kõrgelt ausust ja privaatsust.

Te ostsite keerulise programmitoe? Teil tekib probleeme infoturbesüsteemide ekspluateerimisega? Teie IT-spetsialistil tekib sageli raskusi probleemidega, mille lahendamine võtab liiga kaua aega? Sellistel juhtumitel on otstarbeks kaasata kõrvalist abi spetsialisti-konsultandi näol: vastavalt outsourcing printsiipidele kokkuleppe alusel. Teame oma kogemuste põhjal, et sobivaimad lahendused Sinu firmale leiame vaid sisutihedas koostöös kliendiga. Quickly and With Style OÜ omab laialdasi kogemusi.

Meie missiooniks on pakkuda IT lahendusi, millega töötamine on lisaks mugavusele ja lihtsusele ka meie klientidele eluliselt vajalik ja nende äri eduks. Meie eesmärgiks on olla oma klientidele usaldusväärne infotehnoloogia alane partner, aidates neil läbi meie teenuste kokku hoida ettevõtte aega ning raha.

Infotehnoloogia võib tekitada stressi. Seda juhul, kui arvutisüsteem ei tööta. Pöördu Quickly and With Style OÜ poole.