Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - Kui IT inspireerib

Quickly and With Style OÜ on 2000 a. asutatud infotehnoloogia ettevõte. Firma peamiseks tegevusalaks on kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus.

Meie lõpptarbija on ikkagi eestikeelne, kuigi meie kliendid on tihti hoopis rahvusvahelised suurkontsernid. Quickly and With Style OÜ pakub erinevaid IT alaseid teenuseid alates arvuti tolmust puhastamisest kuni serverite häälestamiseni. Loodavate süsteemide puhul peame oluliseks paindlikkust ja liidestatavust teiste süsteemidega.

Me mitte ainult ei täida klientide ootusi, vaid ületame neid ikka ja jälle. Quickly and With Style OÜ väärtustab sõbralikku ja professionaalset klienditeenindust, sihikindlust ja vastutusjulgust otsuste tegemisel ning avatust nii firma sees kui partnerite ja klientidega suhtlemisel. Meie kliendid on Eesti ja Põhjamaade ettevõtted, kes soovivad muuta oma firma igapäevase töö efektiivsemaks tarkvaralahendusi kasutades.

Meie jaoks on väga tähtis töötajate kõrge pühendumus, mis tagab parimad töötulemused. Meie tugevus peitub meie inimestes, kvaliteedis ja paindlikkuses. Hindame kõrgelt ausust ja privaatsust.

Kujuta ette mugavat tugitooli, konservatiivses end õdusas ruumis. Sinu ees on kamin, kus praksuvad puud ning leek annab sooja ning hämarat valgust. Käeulatuses on midagi head ning sa ei pea muretsema vaid võid tegeleda sellega, mis sulle meeldib. Kui nüüd mõte läheb arvuti peale, siis tundub selline elu võimatu, sest arutid on vigased ja ei tööta kunagi. Oleks selline maailm vaid võimalik, kus ma tegelen asjadega, mis mulle meeldivad... Kõrge kvaliteet on meie jaoks väga oluline. Firma on aastatega saavutanud juhtiva positsiooni keerukamate ülesannete lahendamiseks loodavate tarkvara-lahenduste sektoris.

Missioonist tulenevalt on Quickly and With Style OÜ eelkõige individuaaltellimuste firma. Selline profiil nõuab paindlikust ja metoodilist lähenemist ning teostamist suhtelises kiiruses ja hinnas. Oleme püüdnud neid tingimusi oma klientidele täita ning teeme seda ka edaspidi. Mõistagi pole individuaaltellimus tervikuna sama kiire ja odav kui masstootmine, kuid kogemus näitab, et eritingimustega individuaaltellimuse mahutamine valmisandmete tootmisele spetsialiseerunud firma tööskeemidesse läheb siiski kallimaks ja aeganõudvamaks. VISIOON – Efektiivne ettevõte. Efektiivne ettevõte kasutab optimaalselt infotehnoloogia vahendeid eesmärgiga luua tõhusalt toimiv organisatsioon ja teha objektiivsel informatsioonil põhinevaid otsuseid.

Quickly and With Style OÜ hüüdlauseks on: Quickly and With Style OÜ on mugav! Me teeme kõik selleks, et Teil oleks mugav ja tunneksite rõõmu oma töövahenditest.