Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - Mõistlikud lahendused. Aega ja raha raiskamata.

Quickly and With Style OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ning infotehnoloogia alal tegutsev firma, kelle peamisteks tegevussuundadeks on kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus.

Me ei ole IT firma kes müüb karbitarkvara. Varas Oleme orienteeritud eelkõige keskmiste ja suuremahuliste tarkvara- projektide elluviimisele.

Infosüsteemide ja firmalehekülgede loomisel lähtume põhimõttest, et kliendile loodav lahendus peab olema nii firmasisese infosüsteemi kui ka tema maine kujundamise lahutamatu osa. Quickly and With Style OÜ väärtustab sõbralikku ja professionaalset klienditeenindust, sihikindlust ja vastutusjulgust otsuste tegemisel ning avatust nii firma sees kui partnerite ja klientidega suhtlemisel. Meie kliendid on Eesti ja Põhjamaade ettevõtted, kes soovivad muuta oma firma igapäevase töö efektiivsemaks tarkvaralahendusi kasutades.

Firmale on väga oluline oma töötajate töö kvaliteet ja seetõttu püüame valida töötajaid, kellel on juba kogemus. Quickly and With Style OÜ firmas töötavad ainult oma ala spetsialistid, kes on aastatepikkuse kogemusega võimelised lahendama isegi võimatuna näivaid ülesandeid. Meie proffesionaalse järelvalve all läbivad edukalt praktika igal aastal kümmekond õpilast erinevatest õppeasutustest.

Oleme valmis looma laias valikus erinevaid internetilahendusi: alates kodulehekülgedest kuni suurte, firma sisevõrgu e. intranetiga integreeritud e-poodide ja portaalide lahendusteni. Quickly and With Style OÜ on Eestis tegutsev tarkvarahiid, kes musta augu kombel andekaid IT inimesi endasse tõmbab. Oleme Balti riikide juhtiv infotehnoloogia firma.

Meie missiooniks on pakkuda ja teostada lahendusi, mis aitavad klientidel senisest edukamalt tegutseda, suurendades seeläbi klientide tegevuse efektiivsust. Quickly and With Style OÜ eesmärgiks on luua laia funktsionaalsusega ja kasutajasõbralikke lahendusi.

Palju see kõik maksab? Kõik sõltub kliendi vajadustest ja võimalustest. Rohkem kui olemasolev IT eelarve kuluda ei tohi, küll aga peab kulutatud raha eest rohkem saama.