#FIRMANIMI firma profiil
     - Meie teenime teid

#FIRMANIMI on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes pakub oma abi #VALDKOND valdkondade arendamisel.

Hooldame teie olemasolevat tehnikat ja konsulteerime uue hankimisel. Me oleme toeks alates probleemide analüüsimisest kuni lõpplahenduse juurutamiseni. Meie tööks on #FIRMATOO, sellega seotud töid tellides on iga asutuse soov näha neid töid tegemas kõige paremat konsultanti. Pikemaajalistes projektides, mis vältavad mõnest kuust aastani, muutuvad konsultandid nagu oma asutuse töötajateks, veetes süsteemi ülespaneku kriitilisematel hetkedel kliendi peakasutajatega koos 24 tundi ööpäevas.

#FIRMANIMI muudab informatsiooni ärieduks! Kliendi vajadusi põhjalikult uurides aitame organisatsioonil tungida internetti ning rakendada kogu kiiresti areneva internetikeskkonna organisatsioonile kasulikult tööle. Meie sihtgrupiks on keskmised ning väiksemad riigi- ja eraettevõtted.

Oleme kindel IT partner, kes suudab erinevate probleemide lahendamisel kaasata vastava eriala eksperte. Meie organisatsiooni iseloomustavad kompetentsed, lojaalsed ja arenemisvõimelised töötajad, kõrge töökultuur, otsustus- ja vastutusvõimelised juhid ning usaldusväärsed kliendisuhted. Firmas töötavad IT alase töökogemusega sertifitseeritud spetsialistid, kelle teadmiste pagas on formeerunud pikaajalise tööstaazhi arvel Eesti suurimates ning tuntuimates infotehnoloogia kontsernides.

Oleme valmis looma laias valikus erinevaid internetilahendusi: alates kodulehekülgedest kuni suurte, firma sisevõrgu e. intranetiga integreeritud e-poodide ja portaalide lahendusteni. Te saate kiiresti, kvaliteetselt ja operatiivselt lahendada neid probleeme, mis võivad infoturbesüsteemi ekspluateerimise või moderniseerimise käigus tekkida. Pakume oma klientidele IT infrastruktuurialast täisteenuslahendust.

Meie missioon: aidata oma klientidel saavutada paremaid tulemusi. Tulevikuvisioon: kohalikul turul võita oluline turuosa ettevõtte jaoks olulistes turusegmentides.

Täname meie firma profiili lugemise eest!