#FIRMANIMI firma profiil
     - Meie loome

#FIRMANIMI on asutatud aastal #FIRMAALGUSAASTA Eesti erakapitali poolt peamise eesmärgiga pakkuda ettevõtetele ja asutustele Eestis lahendus #FIRMATOO vallas.

Meie teguviisiks on IT valdkonna täislahendused, võtmed kätte meetodil (IT struktuuri analüüs, projekteerimine, väljaehitamine, käivitamine ning järelhooldus.) Erinevalt ühele või paarile valdkonnale, reeglina standardiseeritud metodoloogiate kasutamisele ning valmisandmete tootmisele spetsialiseerunud firmadest, kuulub #FIRMANIMI laia metoodilist arsenali kasutavate ja kliendi probleemist lähtuvate firmade hulka. Lühikese ülevaatena esitame meie firma peamised oskused, mida professionaaselt #FIRMATOO tööga tegeledes peab silmas pidama: Inimlikud väärtused Suhtlemisoskus Ausus Kiire reageerimisoskus ja otsusekindlus Enesekindlus Arenemisvõime Iseseisvus

#VALDKOND valdkonnas on meie sihiks pakkuda kliendile parim tehniline lahendus. #FIRMANIMI äritegevus lähtub kliendikesksuse põhimõttest. Oleme tõestanud oma kompetentsust mitmete Eesti suuremate ettevõtete andmebaaside, veebilahenduste ja integreeritud infosüsteemide arendamisel.

Te tutvute firmaga kelle meeskonnaliikmed omavad aastatepikkusi kogemusi. Meie tiim on suunatud modernsete, Interneti ja intranetikesksete tarkvaralahenduste loomisele ja juurutamisele. Meie proffesionaalse järelvalve all läbivad edukalt praktika igal aastal kümmekond õpilast erinevatest õppeasutustest.

Kujuta ette mugavat tugitooli, konservatiivses end õdusas ruumis. Sinu ees on kamin, kus praksuvad puud ning leek annab sooja ning hämarat valgust. Käeulatuses on midagi head ning sa ei pea muretsema vaid võid tegeleda sellega, mis sulle meeldib. Kui nüüd mõte läheb arvuti peale, siis tundub selline elu võimatu, sest arutid on vigased ja ei tööta kunagi. Oleks selline maailm vaid võimalik, kus ma tegelen asjadega, mis mulle meeldivad... Strateegilistes lahendustes peegeldub meie kompetents. Pakutavad lahendused on sobilikud väike- ja suurtootjatele nii hinna kui ka skaleeruvuse poolest.

Meie missiooniks on aidata kaasa kliendi konkurentsivõime suurendamisele, kasutades kaasaegseid ning kvaliteetseid infotehnoloogilisi lahendusi, mis võimaldavad kliendil paremini keskenduda oma põhitege- vusele, säästes samas aega ning raha IT alaste probleemidega tegelemisel. #FIRMANIMI visioon on olla tuntud kui kliendikeskne ja usaldusväärne IT teenindusettevõte, kes pakub parimaid teenuseid ja lahendusi.

iga klient peab saama parima võimaliku kohtlemise osaliseks