#FIRMANIMI firma profiil
     - Teilt soov, meilt visioon. Lahendus valmib üheskoos.

#FIRMANIMI on loodud #FIRMAALGUSAASTA. aastal ning pakub ettevõtetele laia valikut teenuseid alates #VALDKOND ning lõpetades asjadega nagu #FIRMATOO.

Meie firma peamisteks oskusteks, mida professionaaselt #FIRMATOO tööga tegeledes peab silmas pidama, on: Rutiinitaluvus Professionaalsed oskused Analüüsivõime Teadmised infotehnoloogiast Esinemisoskus Teenindusvalmidus Meeskonnatöö Eelnev töökogemus Meilt võib alati saada IT alased teenused ning konsultatsioone. Loome unikaalseid tarkvaralahendusi, mis aitavad Eesti ettevõtetel ja organisatsioonidel automatiseerida oma kõige kriitilisemaid äriprotsesse.

Me teeme kõik selleks, et mõista oma klienti ja tema reaalseid vajadusi. #FIRMANIMI vahendab oma klientidele eelkõige usaldust ning rahulolu, Meie sihtgrupiks on keskmised ning väiksemad riigi- ja eraettevõtted.

Kliendi vajadusi silmas pidades loovad lahendusi infotehnoloogiavaldkonnas pikaajalisi kogemusi omavad spetsialistid. Meie tugevus peitub meie inimestes, kvaliteedis ja paindlikkuses. #FIRMANIMI keskendub oma töötajate osas eelkõige headele projektijuhtidele, kes suudavad selgitada välja kliendi probleemi ning hiljem ka konkreetseid lahendusi arusaadavas keeles kliendile selgitada, olles selliselt usaldusväärseks IT partneriks.

Kui analüüsida Eesti turu suurust ning siin IT valdkonnas tegutsevate firmade hulka, siis tekkib tahes-tahtmata küsimus: IT firmasi on piisavalt palju - milleks siia veel ühte vaja ? Vastuses sellele küsimusele leiate ka mõttetera, mille poolest erineb eelkõige #FIRMANIMI oma konkurentidest. #FIRMANIMI tegevus ei vasta traditsioonilise jaemüügi põhimõtetele - müüa kiiresti ning suurtes kogustes erinevate tarnijate poolt reklaamitud ning ettesöödetud kaupu, mille tegelik väärtus lõpptarbijale on tihtipeale kahtlase iseloomuga. #FIRMANIMI vahendab oma klientidele eelkõige usaldust ning rahulolu, mitte aga odavaima hinnaga kaupa, mis kliendile tulevikus hulgaliselt peavalu võib valmistada. Oma eesmärgi saavutamiseks ja klientidele järjest parema teenuse pakkumiseks arendame pidevalt oma tehnoloogiat ja täiustame teenuste kvaliteeti. Tahame olla eeskujuks igale teenindusettevõttele ja tööandjale.

Meie missiooniks on luua ettevõtetele pikaajalist lisaväärtust läbi professionaalsete IT lahenduste. #FIRMANIMI eesmärgiks on luua laia funktsionaalsusega ja kasutajasõbralikke lahendusi.

Me aitame teha oma kliendid tugevaks, luues neile IT-lahenduste abil konkurentsieeliseid.