#FIRMANIMI firma profiil
     - infotehnoloogiline tugi

#FIRMANIMI on Eesti kapitalil põhinev ettevõte, kes pakub oma abi #VALDKOND valdkondade arendamisel.

Me oleme firma, kes pakub tulemust läbi visuaalsete ja tehniliste lahenduste. Me oleme toeks alates probleemide analüüsimisest kuni lõpplahenduse juurutamiseni. Meie põhisuund on #FIRMATOO.

Me oleme operatiivsed oma tegevuses, korrektsed ja täpsed ning meie personaalne suhtumine klienti saab tähendada ainult ühte: kõrget teenuse kvaliteeti. #FIRMANIMI muudab informatsiooni ärieduks! Oleme tõestanud oma kompetentsust mitmete Eesti suuremate ettevõtete andmebaaside, veebilahenduste ja integreeritud infosüsteemide arendamisel.

#FIRMANIMI meeskond soovib omalt poolt aidata kaasa kogu riigi internetiarengule ja üldisele interneti aktiivsuse tõusule. Te tutvute firmaga kelle meeskonnaliikmed omavad aastatepikkusi kogemusi. Meie organisatsiooni iseloomustavad kompetentsed, lojaalsed ja arenemisvõimelised töötajad, kõrge töökultuur, otsustus- ja vastutusvõimelised juhid ning usaldusväärsed kliendisuhted.

Kui analüüsida Eesti turu suurust ning siin IT valdkonnas tegutsevate firmade hulka, siis tekkib tahes-tahtmata küsimus: IT firmasi on piisavalt palju - milleks siia veel ühte vaja ? Vastuses sellele küsimusele leiate ka mõttetera, mille poolest erineb eelkõige #FIRMANIMI oma konkurentidest. #FIRMANIMI tegevus ei vasta traditsioonilise jaemüügi põhimõtetele - müüa kiiresti ning suurtes kogustes erinevate tarnijate poolt reklaamitud ning ettesöödetud kaupu, mille tegelik väärtus lõpptarbijale on tihtipeale kahtlase iseloomuga. #FIRMANIMI vahendab oma klientidele eelkõige usaldust ning rahulolu, mitte aga odavaima hinnaga kaupa, mis kliendile tulevikus hulgaliselt peavalu võib valmistada. #FIRMANIMI lööb aktiivselt kaasa ka Eesti ühiskondlikus elus: oleme mitmete #VALDKOND liitude liige. Valmistoodetele pakume lisaks tarkvaraarendust, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat klienti.

Meie eesmärgiks on aidata oma klientidel teha õigeid ja olulisi otsuseid, parandades ja täiustades seeläbi nende tegevust ning kaasata ja hoida selles protsessis professionaalseid inimesi. Tulevikuvisioon: olla tunnustatuim tarkvaralahenduste pakkuja Eestis, oma klientide seas hinnatud kõrge kvaliteedi ja uuenduslike lahenduste poolest.

Palju see kõik maksab? Kõik sõltub kliendi vajadustest ja võimalustest. Rohkem kui olemasolev IT eelarve kuluda ei tohi, küll aga peab kulutatud raha eest rohkem saama.