#FIRMANIMI firma profiil
     - see töötab

#FIRMANIMI eesmärgiks on inimesi, teadmisi ja tehnoloogiaid ühendades luua kasutajasõbralikke ja kõrgfunktsionaalseid lahendusi.

#FIRMANIMI on professionaalsel partnerlusel põhinev #FIRMATOO tööga tegelev ettevõte. Propageerime vaba tarkvara kasutamist vähendamaks tarkvarapiraatlust ja kulusid. Me oleme toeks alates probleemide analüüsimisest kuni lõpplahenduse juurutamiseni.

Me võtame kliendiga ühise eesmärgi – lisaks konkreetsele lähteülesandele arvestame projekti tehniliste lahenduste välja töötamisel alati ka kliendi laiemate eemärkidega. Meie ülesandeks on kliendi nõustamine optimaalse, klienti rahuldava, sobivaima IT lahenduse leidmiseks. Oleme tõestanud oma kompetentsust mitmete Eesti suuremate ettevõtete andmebaaside, veebilahenduste ja integreeritud infosüsteemide arendamisel.

Oleme kindel IT partner, kes suudab erinevate probleemide lahendamisel kaasata vastava eriala eksperte. #FIRMANIMI meeskond soovib omalt poolt aidata kaasa kogu riigi internetiarengule ja üldisele interneti aktiivsuse tõusule. Meil on madal tööjõu voolavus ja töötajate keskmine tööstaaz on viis aastat.

Kujuta ette mugavat tugitooli, konservatiivses end õdusas ruumis. Sinu ees on kamin, kus praksuvad puud ning leek annab sooja ning hämarat valgust. Käeulatuses on midagi head ning sa ei pea muretsema vaid võid tegeleda sellega, mis sulle meeldib. Kui nüüd mõte läheb arvuti peale, siis tundub selline elu võimatu, sest arutid on vigased ja ei tööta kunagi. Oleks selline maailm vaid võimalik, kus ma tegelen asjadega, mis mulle meeldivad... Tahame teha hästi ja korralikult ning probleemide ja raskete olukordade puhul me lihtsalt ei anna alla vaid pingutame võimaliku parima lahenduse nimel! Omame häid koostööpartnereid nendes IT valdkondades, mida ise ei teosta.

Meie missiooniks on aidata kaasa kliendi konkurentsivõime suurendamisele, kasutades kaasaegseid ning kvaliteetseid infotehnoloogilisi lahendusi, mis võimaldavad kliendil paremini keskenduda oma põhitege- vusele, säästes samas aega ning raha IT alaste probleemidega tegelemisel. Tulevikuvisioon: saada suurimaiks, efektiivseimaks, kvaliteetseimaks ning paindlikumaks ettevõtteks.

Oleme kindel partner, kes annab oma toodetele ja teenustele ka garantii, s.t. kui asi osutub ebakvaliteetseks kliendi suhtes, parandatakse tekkinud tõrked tasuta.