#FIRMANIMI firma profiil
     - Me oleme sild äri ja IT vahel

#FIRMANIMI on #FIRMAALGUSAASTA a. asutatud #VALDKOND ettevõte. Firma peamiseks tegevusalaks on #FIRMATOO.

Meie tööks on #FIRMATOO, sellega seotud töid tellides on iga asutuse soov näha neid töid tegemas kõige paremat konsultanti. Pikemaajalistes projektides, mis vältavad mõnest kuust aastani, muutuvad konsultandid nagu oma asutuse töötajateks, veetes süsteemi ülespaneku kriitilisematel hetkedel kliendi peakasutajatega koos 24 tundi ööpäevas. Meie lõpptarbija on ikkagi eestikeelne, kuigi meie kliendid on tihti hoopis rahvusvahelised suurkontsernid. Oleme orienteeritud eelkõige keskmiste ja suuremahuliste tarkvara- projektide elluviimisele.

Kasutades paindlikku ning kliendisõbralikku teenindusvormi, püüame alati leida parima hinna-kvaliteedi suhtega IT lahendust igale kliendile, kes meie poole pöördub. #FIRMANIMI äritegevus lähtub kliendikesksuse põhimõttest. Meie kliendid on Eesti ja Põhjamaade ettevõtted, kes soovivad muuta oma firma igapäevase töö efektiivsemaks tarkvaralahendusi kasutades.

#FIRMANIMI meeskond soovib omalt poolt aidata kaasa kogu riigi internetiarengule ja üldisele interneti aktiivsuse tõusule. Meie meeskond on valdavalt infotehnoloogilise või majandusliku kõrgharidusega või on vastavat kõrgharidust omandamas. #FIRMANIMI meeskonda kuuluvad kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kellest enamus omab aastatepikkust pikaajalist kogemust ja oskusteavet meie tegevusvaldkonnas.

Kujuta ette mugavat tugitooli, konservatiivses end õdusas ruumis. Sinu ees on kamin, kus praksuvad puud ning leek annab sooja ning hämarat valgust. Käeulatuses on midagi head ning sa ei pea muretsema vaid võid tegeleda sellega, mis sulle meeldib. Kui nüüd mõte läheb arvuti peale, siis tundub selline elu võimatu, sest arutid on vigased ja ei tööta kunagi. Oleks selline maailm vaid võimalik, kus ma tegelen asjadega, mis mulle meeldivad... Pakume oma klientidele IT infrastruktuurialast täisteenuslahendust. Üheskoos me suurendame Sinu võimalusi ja vähendame kulutusi.

Meie missioon on garanteerida, et IT lahendused töötaksid. Eesmärgid: Kõrgkvaliteetsete elektriteenuste osutamine ning kõikide huvipoolte rahulolu tagamine.

Meie põhimõte: #FIRMANIMI on veendunud, et ettevõttevälise, spetsialiseerunud üksusena suudame me vastutada Teie ettevõtte infotehnoloogia eest.