#FIRMANIMI firma profiil
     - oleme pühendunud

Meil on väga hea meel, et tutvute meie firmaga. Rõõmuga tutvustame Teile meie firmat #FIRMANIMI ning seda, mis meil pakkuda on.

Meie lõpptarbija on ikkagi eestikeelne, kuigi meie kliendid on tihti hoopis rahvusvahelised suurkontsernid. Teeme tööd nii peatöövõtjana kui ka alltöövõtu korras. Meie firma tegevused ei piirdu ainult Eestiga - me saame tellimusi ja teeme koostööd välisfirmadega ja nende osakondadega.

Meie firmas väärtustatakse kõige kõrgemalt kliente ja personali. Me töötame selle nimel, et kindlustada laitmatu klienditeenindus, suurendades nii kvaliteeti kui teenuste mitmekesisust läbi arengu ja uute ideede. Oleme tõestanud oma kompetentsust mitmete Eesti suuremate ettevõtete andmebaaside, veebilahenduste ja integreeritud infosüsteemide arendamisel.

Hindame kõrgelt ausust ja privaatsust. Oleme kindel IT partner, kes koolitab oma eksperdid ja spetsialistid ise. Meie meeskond on Interneti ja kõige sellega seonduvaga kokku puutunud alates #FIRMAALGUSAASTA. aastast.

IT vallas on muutused kiired ja tihti tuleb midagi kiirelt ümber korraldada. Kliendi jaoks võib kiirete soovide täitmine olla läbi ahela kliendihaldur-hooldusjuht-tehnik väga pikk ja lohisev. Ka siin tuleb appi leping: läbirääkimiste faasis tuleb soovid korralikult paberile panna. Kliendi ja teenuse osutaja vahel sõlmitakse koostööleping, milles olulisimaks on kliendi rahulolu. #FIRMANIMI lööb aktiivselt kaasa ka Eesti ühiskondlikus elus: oleme mitmete #VALDKOND liitude liige. Te tasute garanteeritud tulemustega teostatud töö eest.

Meie missiooniks on pakkuda ja teostada lahendusi, mis aitavad klientidel senisest edukamalt tegutseda, suurendades seeläbi klientide tegevuse efektiivsust. Tulevikuvisioon: olla tunnustatuim tarkvaralahenduste pakkuja Eestis, oma klientide seas hinnatud kõrge kvaliteedi ja uuenduslike lahenduste poolest.

iga klient peab saama parima võimaliku kohtlemise osaliseks