Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - Meid inspireeris võrk

Quickly and With Style OÜ on Eesti erakapitalil põhinev firma, mille põhitegevus on infotehnoloogia. Firma on tegutsenud 2000. aastast.

Me ei ole IT firma kes müüb karbitarkvara. Oleme kindel IT partner, kelle teenuseid saab stabiilselt ja turvaliselt kasutada ja kes on kindlalt olemas ning kelle personal areneb koos IT-arenguga Meie laia tooteportfelli olulisemateks strateegilisteks valdkondadeks on kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus, lisaks nendele veel ka konsultatsiooniteenus, infrastruktuurialased riistvaralahendused ja palju muud infotehnoloogia valdkonnaga seonduvat.

Quickly and With Style OÜ on suurepärast klienditeenindust pakkuv professionaalne ja usaldusväärne partner. Meie ülesandeks on kliendi nõustamine optimaalse, klienti rahuldava, sobivaima IT lahenduse leidmiseks. Meie kliendid on Eesti ja Põhjamaade ettevõtted, kes soovivad muuta oma firma igapäevase töö efektiivsemaks tarkvaralahendusi kasutades.

Meie jaoks on väga tähtis töötajate kõrge pühendumus, mis tagab parimad töötulemused. Oleme kindel IT partner, kes suudab erinevate probleemide lahendamisel kaasata vastava eriala eksperte. Quickly and With Style OÜ meeskonda kuuluvad kõrgelt kvalifitseeritud töötajad, kellest enamus omab aastatepikkust pikaajalist kogemust ja oskusteavet meie tegevusvaldkonnas.

Tänapäeval on iga äriettevõtte ning riigi- ja omavalitsusasutuse eesmärgiks keskendumine oma põhitegevusele. See on aja märk - pole mõtet tegelda põhitegevust toetavate tegevuste arendamise, hoolduse ja haldamise organiseerimisega igas firmas omaette, vaid sellised toetavad tegevused tuleks tellida vastava ala ekspertidelt. Koos kliendiga leiame mõistlikud lahendused. Tööd kliendiga juhivad meil konkreetsed projektijuhid, kes vastutavad kogu protsessi eduka juhtimise eest.

Quickly and With Style OÜ missiooniks on luua äriväärtust organisatsioonidele, kasutades selleks IT võimalusi. VISIOON – Efektiivne ettevõte. Efektiivne ettevõte kasutab optimaalselt infotehnoloogia vahendeid eesmärgiga luua tõhusalt toimiv organisatsioon ja teha objektiivsel informatsioonil põhinevaid otsuseid.

Täname meie firma profiili lugemise eest!