Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - Meie kogemus teie kasutuses

Quickly and With Style OÜ sündis 2000. aastal.

Oleme orienteeritud eelkõige keskmiste ja suuremahuliste tarkvara- projektide elluviimisele. Erinevate lahenduste puhul peame oluliseks eelkõige nende lihtsust ja kasutajasõbralikkust. Meie teguviisiks on IT valdkonna täislahendused, võtmed kätte meetodil (IT struktuuri analüüs, projekteerimine, väljaehitamine, käivitamine ning järelhooldus.)

Meile on omane klientide küsimuste ja keeruliste probleemide kiire lahendamine. Quickly and With Style OÜ on suurepärast klienditeenindust pakkuv professionaalne ja usaldusväärne partner. Oleme tõestanud oma kompetentsust mitmete Eesti suuremate ettevõtete andmebaaside, veebilahenduste ja integreeritud infosüsteemide arendamisel.

Meie meeskond on valdavalt infotehnoloogilise või majandusliku kõrgharidusega või on vastavat kõrgharidust omandamas. Meie jaoks on väga tähtis töötajate kõrge pühendumus, mis tagab parimad töötulemused. Te tutvute firmaga kelle meeskonnaliikmed omavad aastatepikkusi kogemusi.

Meil ei ole ühtegi müügimeest ja ei saa ka olema. Müüvad meie tööd ja rahulolevad kliendid, uus klient leiab meid ise selle abil üles. Veebitööd ei saa teha konveieritööna vaid seda tuleb teha rõõmuga. Üheskoos me suurendame Sinu võimalusi ja vähendame kulutusi. Valmistoodetele pakume lisaks tarkvaraarendust, mis rahuldab ka kõige nõudlikumat klienti.

Quickly and With Style OÜ igapäevatöös on rõhk ennetaval tegevusel - lihtsam on probleeme vältida, kui neid hiljem kõrvaldada. Tulevikuvisioon: laiendada tootmist Eestis ning saada Eesti parimaks tööandjaks.

Infotehnoloogia võib tekitada stressi. Seda juhul, kui arvutisüsteem ei tööta. Pöördu Quickly and With Style OÜ poole.