Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - Võimalused on lõputud

Quickly and With Style OÜ on omandanud kogemusi alates 2000. aastast kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus turul.

Me ei ole IT firma kes müüb karbitarkvara. Iga kliendipoolse probleemi lahkamisel jälgime rangelt kliendi omapära ja tema tegevusvaldkonna spetsiifikat. Me oleme firma, kes pakub tulemust läbi visuaalsete ja tehniliste lahenduste.

Quickly and With Style OÜ väärtustab sõbralikku ja professionaalset klienditeenindust, sihikindlust ja vastutusjulgust otsuste tegemisel ning avatust nii firma sees kui partnerite ja klientidega suhtlemisel. Me oleme operatiivsed oma tegevuses, korrektsed ja täpsed ning meie personaalne suhtumine klienti saab tähendada ainult ühte: kõrget teenuse kvaliteeti. Meie kliendid on Eesti ja Põhjamaade ettevõtted, kes soovivad muuta oma firma igapäevase töö efektiivsemaks tarkvaralahendusi kasutades.

Meie meeskond on Interneti ja kõige sellega seonduvaga kokku puutunud alates 2000. aastast. Firmas on suurte kogemustega erialaspetsialistid. Meie meeskond on valdavalt infotehnoloogilise või majandusliku kõrgharidusega või on vastavat kõrgharidust omandamas.

Te ostsite keerulise programmitoe? Teil tekib probleeme infoturbesüsteemide ekspluateerimisega? Teie IT-spetsialistil tekib sageli raskusi probleemidega, mille lahendamine võtab liiga kaua aega? Sellistel juhtumitel on otstarbeks kaasata kõrvalist abi spetsialisti-konsultandi näol: vastavalt outsourcing printsiipidele kokkuleppe alusel. Quickly and With Style OÜ rajati 2000 aastal. Firma on aastatega saavutanud juhtiva positsiooni keerukamate ülesannete lahendamiseks loodavate tarkvara-lahenduste sektoris.

Meie missioon on pidevalt suurendada ettevõtte väärtust. Firma eesmärk on pakkuda oma koostööpartneritele komplektset teenust.

Teeme kõik, et klient saaks parima ning teda rahuldava lahenduse.