Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - Meid inspireeris võrk

Quickly and With Style OÜ on üks väheseid Eesti ettevõtteid, kus töö on korraldatud partnerluse põhimõttel. Mis on sellise firma eripärad ja kas sellest on teistelgi õppida?

Meie firma peamisteks oskusteks, mida professionaaselt kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus tööga tegeledes peab silmas pidama, on: Rutiinitaluvus Professionaalsed oskused Analüüsivõime Teadmised infotehnoloogiast Esinemisoskus Teenindusvalmidus Meeskonnatöö Eelnev töökogemus Quickly and With Style OÜ pakub erinevaid IT alaseid teenuseid alates arvuti tolmust puhastamisest kuni serverite häälestamiseni. Meie laia tooteportfelli olulisemateks strateegilisteks valdkondadeks on kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus, lisaks nendele veel ka konsultatsiooniteenus, infrastruktuurialased riistvaralahendused ja palju muud infotehnoloogia valdkonnaga seonduvat.

Kasutades paindlikku ning kliendisõbralikku teenindusvormi, püüame alati leida parima hinna-kvaliteedi suhtega IT lahendust igale kliendile, kes meie poole pöördub. Kliendi vajadusi põhjalikult uurides aitame organisatsioonil tungida internetti ning rakendada kogu kiiresti areneva internetikeskkonna organisatsioonile kasulikult tööle. Meie sihtgrupiks on keskmised ning väiksemad riigi- ja eraettevõtted.

Personali hulka kuulub ka vilunud programmeerijaid. Oleme kindel IT partner, kes koolitab oma eksperdid ja spetsialistid ise. Firmale on väga oluline oma töötajate töö kvaliteet ja seetõttu püüame valida töötajaid, kellel on juba kogemus.

Kujuta ette mugavat tugitooli, konservatiivses end õdusas ruumis. Sinu ees on kamin, kus praksuvad puud ning leek annab sooja ning hämarat valgust. Käeulatuses on midagi head ning sa ei pea muretsema vaid võid tegeleda sellega, mis sulle meeldib. Kui nüüd mõte läheb arvuti peale, siis tundub selline elu võimatu, sest arutid on vigased ja ei tööta kunagi. Oleks selline maailm vaid võimalik, kus ma tegelen asjadega, mis mulle meeldivad... Tänaseks on suur osa meie personalist sertifitseeritud asjatundjad. Peamised väärtused: püüelda pidevalt selle poole, et meie kõrgekvaliteedilised tooted oleks kõigile kättesaadavad.

Firma eesmärk on olla infotehnoloogia valdkonna innovatsioonikeskuseks, mis katab innovatsiooniahelas kõik. Quickly and With Style OÜ eesmärk on pakkuda "võtmed kätte" lahendust.

töötada tuleb professionaalselt, kuid see peab ka lõbu pakkuma