Quickly and With Style OÜ firma profiil
     - Tulevik on Teie MÕTTE lend

Quickly and With Style OÜ on 2000 a. asutatud infotehnoloogia ettevõte. Firma peamiseks tegevusalaks on kodulehekülgede tegemine, IT alane koolitus ja IT tugiisiku teenus.

Propageerime vaba tarkvara kasutamist vähendamaks tarkvarapiraatlust ja kulusid. Meie poolt pakutavad tarkvarapõhised lahendused võimaldavad märgatavalt parandada ettevõtte majandustulemusi. Firma tööprintsiibiks on arendamis- ja juurutamisprotsesside professionaalsus, kliendi vajadustega arvestamine ning soov teha oma klientidega pikaajalist koostööd.

Quickly and With Style OÜ väärtustab sõbralikku ja professionaalset klienditeenindust, sihikindlust ja vastutusjulgust otsuste tegemisel ning avatust nii firma sees kui partnerite ja klientidega suhtlemisel. Iga kliendisuhte eest vastutab konkreetne projektijuht, kes koordineerib kogu tööd alates ülesande püstitusest kuni konkreetsete lahenduste tähtajalise valmimiseni. Meie kliendid on Eesti ja Põhjamaade ettevõtted, kes soovivad muuta oma firma igapäevase töö efektiivsemaks tarkvaralahendusi kasutades.

Quickly and With Style OÜ keskendub oma töötajate osas eelkõige headele projektijuhtidele, kes suudavad selgitada välja kliendi probleemi ning hiljem ka konkreetseid lahendusi arusaadavas keeles kliendile selgitada, olles selliselt usaldusväärseks IT partneriks. Meie meeskond on Interneti ja kõige sellega seonduvaga kokku puutunud alates 2000. aastast. Meeskonnatöö – meie spetsialistid täiendavad üksteist teadmiste ja oskuste osas, kindlustades klientidele kvaliteetse töö.

Te ostsite keerulise programmitoe? Teil tekib probleeme infoturbesüsteemide ekspluateerimisega? Teie IT-spetsialistil tekib sageli raskusi probleemidega, mille lahendamine võtab liiga kaua aega? Sellistel juhtumitel on otstarbeks kaasata kõrvalist abi spetsialisti-konsultandi näol: vastavalt outsourcing printsiipidele kokkuleppe alusel. Quickly and With Style OÜ lööb aktiivselt kaasa ka Eesti ühiskondlikus elus: oleme mitmete infotehnoloogia liitude liige. Quickly and With Style OÜ omab laialdasi kogemusi.

Meie missiooniks on luua ettevõtetele pikaajalist lisaväärtust läbi professionaalsete IT lahenduste. Meie eesmärk: olla kliendile tugev partner ja konsultant, luua vajadustele vastavad ja kaasaegsed, originaalsed lahendused.

Meie poolt pakutavad infotehnoloogilised lahendused lähtuvad organisatsiooni strateegilistest eesmärkidest, on rahaliselt mõõdetavad ja suurendavad tegevuse kasumlikkust.