Minu jaoks oli väga positiivne uudis, et on avatud selline internetipood. Mis võiks veel parem olla kui säästa veidikene aega kiire elutempo juures!

Koostööd tehes avastasime, et õigeks ajaks valminud tööd ja kvaliteetne töö on tõesti võimalik. Ettevõtte meeskond on lisaks suurepärasele tööle ka väga uuendusmeelne ja nende töö on hästi korraldatud. Nad on enesekriitilised, kuid samas ka väga sõbralikud. Sellise partneriga on rõõm koostööd teha!

Olen alati hinnanud nende energilisust ja seda, kuidas nad koostööd teevad. Nad on asjatundliku. Lisaks pakub ELINE kiireid lahendusi keerulistele probleemidele. Nad on oma peamistes töökeeltes täiuslik koostööpartner. Aitäh, ELINE meeskond!

Olin üllatunud, et kohalik firma pakub niivõrd kõrge kvaliteediga teenuseid.

Töö tegemine sujus probleemideta ja ka haldamine on lihtne. Eriti positiivne on olnud hilisem tekkinud probleemide lahendamine.

Klienditugi on kadestamistväärt - haldur koos vastusega on tõesti telefonikõne või e-kirja kaugusel. Vaid harva on tulnud vastus, et meie idee ei ole praeguste vahenditega teostatav.

Teenindus ja kiirus olid väga heal tasemel.

Koostöö oli usaldusväärne ning lihtne ja kiire. Soovitame teda ka teistele.

Kliendisõbralikkus, positiivne visioon, professionaalsus, kiirus ning paindlikkus on need omadused, mis on ELINE toimimise aluseks ja mis iseloomustavad ELINE meeskonda. Seetõttu on ELINE meie pikaajaline partner, keda usaldame ja kellele saame kindlad olla.“

ELINE on professionaalne, usaldusväärne ja suurepärast tulemust pakkuv partner. Nad tulevad alati vastu meie pidevalt muutuvatele soovidele ja pakuvad välja töötavaid lahendusi.

Abi on asjatundlik, operatiivne ja sõbralik. Hind konkurentsivõimeline.

Firmaga ELINE toostööd iseloomustaksin lühidalt selliste märksõnadega nagu usaldusväärsus, paindlikkus, kiirus ja asjatundlikkus.

Töö on tehtud kiirelt ja suurepäraselt.

Läbi tuttavate soovitajate, me Teid ülesse leidsime.

Firmaga ELINE on kõik alati meeldivalt sujunud. Meisse suhtutakse tähelepanelikult ja vastutulelikult ning antakse heal meelel nõu, kui omal ideed otsas on.

Minu viimase teeninduse tase oli väga hea, kiire ja täpne. Tänud mu lemmikule ELINE

Meeldiv ja positiivne.

ELINE - usaldusväärne, innovatiivne, kreatiivne, korrektne ja kiire.

Suurepärane lehekülg - tellimine on lihtne! Alguses olin kahtleval seisukohal, kas tellida või mitte, sest nii peab käituma iga internetipoega. Võtsin julguse kokku ja tellisin. Järgmine kord julgen tellida, sest ma tean, et asi toimib. Soovitan kõigile.

Hindan meie koostööd igati meeldivaks ja tulemust õnnestunuks. Soovime Teile edu edaspidiseks!

Tellitud tööd valmisid kiiresti. Kõik on mugav ja lihtne.

Teeninduse kvaliteet oli heal tasemel nagu alati, eriti väärib kiitmist positiivne suhtumine ja erinevate lahenduste pakkumine.

Firmaga ELINE on kõik alati meeldivalt sujunud. Meisse suhtutakse tähelepanelikult ja vastutulelikult ning antakse heal meelel nõu, kui omal ideed otsas on.

Aastate jooksul on meil tekkinud asutusega ELINE sujuv koostöö, kus mõlemad pooled saavad aru, mida neilt oodatakse parima lahenduse nimel.

Teeninduse kvaliteet oli heal tasemel nagu alati, eriti väärib kiitmist positiivne suhtumine ja erinevate lahenduste pakkumine.

Soovin edastada tänusõnad seoses viimase väga positiivse kogemusega ELINE teeninduses. Oli väga meeldiv kohtuda Teie kahe töötajaga, kes aitasid remonditööde organiseerimisel ja teostamisel. Pean ütlema, et pole juba mõnda aega kohanud nii professionaalset ja abivalmis klienditeenindust.

ELINE meeskond on professionaalne ja suudab hakkama saada kõigi väljakutsete ning ootamatustega.

ELINE on professionaalne, tegutseb kiiresti. Nende professionaalsus avaldub paindlikkuses ja sõnapidamises – ka kiire tähtajaga töö saab tehtud. Meil on rõõm teha koostööd nii usaldusväärse, kiire ja professionaalse ettevõttega. Loodan, et meie koostöö jätkub ka edaspidi!

Julgen soovitada kõigile.

Lõpptulemus on see, mida ootasin.